Metin2 Paylaşım Platformu
Cheat Engine İle İlgili Açıklamalar 3386551
Cheat Engine İle İlgili Açıklamalar 3386551
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cheat Engine İle İlgili Açıklamalar

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Cheat Engine İle İlgili Açıklamalar Empty
MesajKonu: Cheat Engine İle İlgili Açıklamalar   Cheat Engine İle İlgili Açıklamalar I_icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 11:52 am

Bildiğiniz gibi önceden Cheat Engine İtem Yaratma özelliği işe yarıyordu,yani diğer oyuncularda da görünüyordu.Bu çok uzun zaman önce kapandı,bunu siz de biliyorsunuz.Forumda bu tür konular açmamanızı rica ediyorum çünkü hiçbir işe yaramıyor.Ne görüntüsü başka oyuncularda görünüyor ne de silahın damagesini vuruyor.Bu konuları açmamınızı rica ediyorum açtığınız konular kilitlenecektir.[URL="http://www.turkmmo.com/"]turkmmo[/URL]
Kaynak : turkmmo.com __________________
D4rkw!Ld | CLan Yigitlerin Mekani Public yeni açıldı.. Ama yeni açılmasına karşın iddalıyız ve dinamik 7/24 online adminlerimizle sizlerin sunucumuzda, keyifli saatlar geçirmenizi sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz..

Serverimizin Özellikleri

-Sunucumuzda sxe yoktur(sxe si açılmayan kardeşlerimizi düşündüğümüz için).

-Serverda kesinlikle küfür etmek yasaktır(Seviyeli adminler ve playerlara sahibiz).

-Serverimizde kesinlikle lag-loss yoktur(Bu konuda kesin ve net konuşuyorum kesinlikle ping sorunu çekmezsiniz hostumuz çok kaliteli bir ip ye aittir)

-Top15 1.sine her hafta salı günü akşam saat 20:00 da 15 günlük normal yetki adminlik hediyemizdir.

-7/24 online adminlere sahibiz.Kesinlikle hakkınız yenilmez hile açanlara göz yumulmaz.(Serverimizde çok sayıda admin mevcuttur.Yeni Açılmamıza karşın.)

-Server 10 kişilik hilesiz ve pro clan getiren kardeşlerimize slotluk hediye ediyoruz.

-Serverimizdeki birçok clana alım vardır(Pro ve Hilesiz Clanlardır).

-Mapler Oylamayla açılır(Her türlü Map Oynanır fun-pro karışık)

-Serverimizde gereksiz eklentiler mevcut deildir. Pro public bir servere en uygun sistemi yormayan eklentiler vardır.

-Sunucumuz Oyunyöneticisi ne aittir.Bundan dolayı server çok kaliteli olmakla birlikte rate ayarları çok iyi ve süper bir panel sistemine sahiptir.

-Her türlü öneri ve şikayetleriniz için oldukça fazla online bulunmaktayız.(Bizler olmadığımızda serverdaki adminlerimiz sizle olabildiğince özenli bir şekilde ilgileniceklerdir).

-Server 22 kişilik 21+1 slotluk şeklinde ayarlanmıştır..

***UYARI: Kampanyalarımız bunlarla son bulmayacak esas kampanyamız yılbaşı akşamı olacak!Bu süprizi serverimize gelerek öğrenebilirsiniz..Pişman olmucayacaksınız kesinlikle..

Eğer bunlar okuduysanız çok teşekkür ederiz tüm D4rkw!Ld | Clan ailesi olarak..

Serverimize Her zaman BekLeriz.. Bizler sizlerle buralara geldik.Sizin değerinizi bilmek ancak bize düşer..

** D4rkw!Ld | CLan Yigitlerin Mekani Public 95.173.173.159 7/24 Cs 1.6 KasanLar İçin. **

IP'yi Tekrardan Veriorum Gormedim Fln Demein .. 95.173.173.159

Not:Server benim değil hatır amaçlı koyuyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

NOT:Bu konuyu kendim hazırladım bu konuyu turkmmo metin2forumada sundum tamamen kendi emegimdir!!

Cheat Engine İle İlgili Açıklamalar
1 sayfadaki 1 sayfası