Metin2 Paylaşım Platformu
Paralı pvp kurmak için gereken şeyler neler,npc düzenleme bilmiorm yardım edin !!! 3386551
Paralı pvp kurmak için gereken şeyler neler,npc düzenleme bilmiorm yardım edin !!! 3386551
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paralı pvp kurmak için gereken şeyler neler,npc düzenleme bilmiorm yardım edin !!!

YazarMesaj
dala_were
Yeni Üye
Yeni Üye
dala_were

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 7
Kayıt T. Kayıt T. : 08/11/10
Nerden Nerden : ankara

Paralı pvp kurmak için gereken şeyler neler,npc düzenleme bilmiorm yardım edin !!! Empty
MesajKonu: Paralı pvp kurmak için gereken şeyler neler,npc düzenleme bilmiorm yardım edin !!!   Paralı pvp kurmak için gereken şeyler neler,npc düzenleme bilmiorm yardım edin !!! I_icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 4:17 pm

Paralı pvp kurmak için gereken şeyler neler,npc düzenleme bilmiorm yardım edin!!!
arkadaslarla parayı topladık bilgisayarlar da tamam ama nasıl kuracağımızı tam bilmiyoruz gerekli proğramlar war ama npc düzenlemeyi de bilmiyoruz ve nasıl kurulacağını... Lütfen yardım edin !!!
Sad
dala_were
Yeni Üye
Yeni Üye
dala_were

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 7
Kayıt T. Kayıt T. : 08/11/10
Nerden Nerden : ankara

Paralı pvp kurmak için gereken şeyler neler,npc düzenleme bilmiorm yardım edin !!! Empty
MesajKonu: Geri: Paralı pvp kurmak için gereken şeyler neler,npc düzenleme bilmiorm yardım edin !!!   Paralı pvp kurmak için gereken şeyler neler,npc düzenleme bilmiorm yardım edin !!! I_icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 4:46 pm

pvp sunucusunu da aldık sayılır.
geriye trkçeye çevirme ve npc düzenlemeleri kaldı

Paralı pvp kurmak için gereken şeyler neler,npc düzenleme bilmiorm yardım edin !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PvP SERVER KURMAK İÇİN GEREKEN 700 MB DOSYA
» Metin2 VPS Server Kurmak İçin Gereken Para Miktarı
» Pvp Server Kurmak İçin Gereken 700Mb Lik Dosya[Link Yenilendi Ve Sağlam]
» Arkadaşlar lütfen yardım edin nolursunuz
» PvP Server kurmak için gerekjli dosyalar